Alternate Text

نام بازی


SpongeBob's Truth or Square

 بازی با شخصیت‌‌های کارتونی باب  اسفنجی

سبک بازی:

اکشن

پلتفرم:

xbox 360

سال:

2009

شرکت سازنده:

altron, heavy iron studios

SpongeBob's Truth or Square یک بازی اکشن (Action) است که بر اساس سریال کارتونی SpongeBob SquarePants ساخته شده ‌است. کاراکترهای بازی همگی از شخصیت‌های خود سریال هستند و داستان بازی مربوط به اتفاقاتی می‌شود که برای باب اسفنجی می‌افتد. این بازی سه بعدی و زاویه دوربین از نگاه سوم شخص است. کیفیت گرافیکی و صوتی این بازی نسبتا پایین است و داستان آن نیز تا حدودی سطحی است. در طول بازی، بازیکن به ماموریت‌های مختلفی فرستاده می‌شود و باید پس از عبور از دشمنانی که روبات هستند، در پایان با یک غول مبارزه کند. نحوه کنترل بازی و حرکت دوربین نسبتا راحت و بی دردسر است. بازیکن می‌تواند، با جمع کردن سکه در طول بازی اقدام به خرید اجناس مختلف برای خانه‌اش بکند. در پایان باید گفت که SpongeBob's Truth or Square، با وجود ضعف‌های مشهود خود تنها می‌تواند برای طرفداران سریال کارتونی باب اسفنجی جذاب باشد.

پدر و مادرها باید بدانند که SpongeBob's Truth or Square یک بازی با نمایش تخریب است و بر اساس سریال باب اسفنجی ساخته شده، در نتیجه طنز این بازی نیز مشابه خود سریال است. در طول بازی، بازیکن با روبات‌هایی روبرو می‌شود که باید آن‌ها را از بین ببرد و این کار باعث از هم پاشیده شدن قطعات آن‌ها می‌شود.

نام بازی

LEGO Marvel Super Heroes

پلتفرم

xbox 360

سال

2013

شرکت سازنده

TT Games, Traveller's Tales, Warner Bros. Interactive Entertainment

LEGO Marvel’s Super Heroes یک بازی اکشن – ماجراجویی (Action – Adventure) است که بر اساس داستان‌های مصور و با استفاده از شمایل اسباب‌بازی‌های محبوب لگو (Lego) ساخته شده ‌است. روند این بازی و نحوه اجرای آن نیز مشابه سری‌های پیشین است و می‌توان آن را به صورت تک‌نفره (Single ...ادامه مطلب