Alternate Text

نام بازی


Angry Birds: Seasons

سرگرمی همیشگی دنیای فانتزی

سبک بازی:

گوناگون, اکشن

پلتفرم:

pc

سال:

2010

شرکت سازنده:

Rovio Entertainment Ltd

در ادامه سری بازی‌های بسیار محبوب Angry Birds، نسخه Angry Birds Seasons به بازار آمد. این بازی در ابتدا به عنوان اپلیکشن سیستم عامل iOS و سپس برای پلتفورم‌های دیگری مانند ویندوز مایکروسافت (Microsoft Windows) ارائه شد. Angry Birds Seasons دارای داستان خطی چشمگیری نیست و در آن، بازیکن از پرنده‌های کارتونی مختلف، که دارای توانایی‌های متفاوتی هستند، برای از بین بردن دشمنانی که خوک‌های سبز رنگ هستند، استفاده می کند. این بازی هم دارای عناصر در ژانر اکشن (Action) و هم دارای عناصر ژانر معمایی (Puzzle) است. در طول بازی، بازیکن در مراحل مختلف باید به امتیاز لازم دست یابد تا به مرحله بعدی برود. پشت سر گذاشتن این مراحل، به صورت گام به گام دشوارتر شده و بازیکن باید تلاش بیشتری برای حل کردن معمای آن بکند. همان‌طور که از نام بازی پیداست، پیش زمینه و طراحی مراحل بازی بر اساس فصول دستخوش تغییر می‌شوند. در پایان باید گفت که Angry Birds Seasons برای طرفداران این سری از بازی‌ها تجربه بسیار جذابی است.

پدر و مادرها باید بدانند که Angry Birds Seasons یک بازی بدون نمایش خون یا خشونت است. تخریبی که در این بازی وجود دارد به اندازه ای کارتونی و فانتزی است که نه تنها حس نامناسبی را القا نمی‌کند، بلکه تا حدی جذاب و شادی‌آور است. رنگ‌های بکار رفته در این بازی برای مخاطب کودک خوشایند و دلپذیر هستند. در طول این بازی، بازیکن درباره قوانین فیزیک و حرکت اجسام مطالب مختلفی را می‌آموزد و در عین حال باید با استفاده از قدرت تفکر و تحلیل خود، استراتژی‌های متفاوتی را برای پیشرفت به کار گیرد. یکی دیگر از نکات مثبتی که در این بازی وجود دارد، آشنایی کاربران با فرهنگ و نمادهای کشورهای دیگر است. خواهشمند است در هنگام خرید به رده بندی سنی ESRA درج شده بر روی بسته بازی دقت فرمایید.

نام بازی

Metrico

پلتفرم

pc

سال

2016

شرکت سازنده

Digital Dreams

Metrico یک بازی در سبک معمایی-سکوبازی (Puzzle-Platformer) با زاویه دوربین از کنار (Side scrolling) می‌باشد. یک بازی مستقل (Indie) که با هزینه کمی تولید شده است. بازی ابتدا فقط برای دستگاه  PlayStation Vita به بازار آمد ولی بعدا برای دیگر کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی نیز انتشار پیدا کرد. بازی داستان ...ادامه مطلب