Alternate Text

نام بازی


Worms Clan Wars

استراتژی و بازی در گرافیکی فانتزی

سبک بازی:

استراتژی

پلتفرم:

pc

سال:

2013

شرکت سازنده:

Team 17

در ادامه سری بازی‌های محبوب Worms، بازی Worms Clan Wars به بازار آمد. ژانر این بازی استراتژیک (Strategic) است و می‌توان آن را به صورت تک‌نفره (Single player) و چند‌نفره (Multiplayer) بازی کرد. روند انجام بازی در Worms Clan Wars مشابه بازی‌های پیشین است، به این معنی که بازیکن باید با استفاده از سلاح‌های مختلف و سربازانش که چندین کرم هستند، طرف مقابل خود را شکست دهد. این بازی دارای حالت‌های مختلفی است، به طور مثال در حالت کمپین (Campaign)، بیست و پنج ماموریت مختلف با پنج موقعیت مکانی متفاوت طراحی شده است. در طول بازی، یک قصه‌گو بازیکن را با ماموریت و داستان آن آشنا می‌کند. گرافیک وصداگذاری این بازی برای مخاطبین جذاب است، و بازیکنان می‌توانند به سلیقه خود توانایی کرم‌ها را تغییر دهند یا زمین‌های مورد نظر خود را طراحی کنند. در Worms Clan Wars، کرم‌ها دارای دسته بندی‌های مختلف با توانایی‌های گوناگون هستند و بازیکن این قابلیت را دارد که بر اساس نوع ماموریت از آن‌ها استفاده کند. در پایان باید گفت، Worms Clan Wars می‌تواند سرگرمی مناسب و جذابی برای نوجوانان باشد.

پدر و مادرها باید بدانند که Worms Clan Wars با وجود داشتن تخریب و انفجار بالا، دارای صحنه خشن یا نمایش خون نیست. در طول بازی، بازیکن قادر است از سلاح‌های متعددی استفاده کند که هر یک دارای قابلیت و شکل متفاوتی هستند. Worms Clan Wars نیاز به توانایی تحلیل و برنامه‌ریزی مناسبی دارد، زیرا بازیکن باید برای اقدامات آتی خود برنامه‌ریزی کند، تا در پایان مرحله به پیروزی برسد؛ انتخاب سلاح نیز یکی از موارد کلیدی بازی به شمار می‌آید اما در عین حال بازیکن باید زمان را نیز در نظر بگیرد، و در محدوده زمانی تعیین شده بهترین عملکرد را ارائه کند.

نام بازی

Hitman GO: Definitive Edition

پلتفرم

pc

سال

2014

شرکت سازنده

Square Enix Montreal, Square Enix

بازی Hitman go: Definitive Edition در سال 2015 با سبک پازل و معمایی به بازار آمد. بازی به صورتی طراحی شده است که بازیکن در یک فضای شبکه‌ای و با گره‌های متفاوت کاراکتر را کنترل کرده و باید آن را با توجه به نوع مرحله و استقرار دشمنان حرکت دهد. ...ادامه مطلب