Alternate Text

نام بازی


LEGO Marvel Super Heroes

حضور قهرمان‌ها در کنارهم برای نجات زمین

سبک بازی:

ماجرایی, اکشن

پلتفرم:

xbox 360

سال:

2013

شرکت سازنده:

TT Games, Traveller's Tales, Warner Bros. Interactive Entertainment

LEGO Marvel’s Super Heroes یک بازی اکشن – ماجراجویی (Action – Adventure) است که بر اساس داستان‌های مصور و با استفاده از شمایل اسباب‌بازی‌های محبوب لگو (Lego) ساخته شده ‌است. روند این بازی و نحوه اجرای آن نیز مشابه سری‌های پیشین است و می‌توان آن را به صورت تک‌نفره (Single Player) و چند‌نفره (Multiplayer) انجام داد. ماجرا از جایی شروع می‌شود که یک شخصیت منفی قصد نابود کردن زمین را دارد. ابرقهرمانان سعی می‌کنند تا با کمک یکدیگر جلوی این اتفاق را بگیرند. بازیکنان می‌توانند تا 180 کاراکتر مشهور داستان‌های مصور را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهند. در طول بازی به بازیکن ماموریت‌های مختلفی داده می‌شود که او برای رسیدن به اهداف خود باید به موقعیت‌های مکانی مختلفی برود، و با استفاده از قهرمانان مختلف و حل پازل‌های متنوع از مرحله عبور کند. کیفیت گرافیکی، صدا گذاری و رنگ‌های استفاده شده در این بازی بسیار جذاب هستند و نحوه بازی و کنترل‌پذیری کاراکترها یک نکته مثبت برای این بازی به حساب می‌آید.

پدر و مادرها باید بدانند که مخاطب هدف LEGO Marvel Super Heroes ، کودکان و نوجوانان هستند. در این بازی از کاراکترهای محبوب دنیای انیمیشن و اسباب‌بازی، استفاده شده و در آن رنگ‌هایی به کار رفته که برای آن‌ها جذاب و شاد است. در طول بازی، بازیکن باید دشمنان خود را با استفاده از مشت و لگد یا شلیک گلوله یا ابزارهای دیگر از بین ببرد اما در تمام این موارد هیچ خونی نمایش داده نمی‌شود و دشمنان تنها به تکه‌های کوچک لگو تبدیل می‌شوند. در این بازی المان‌هایی  از تخریب وجود دارد، اما این تخریب بدون خشونت است. از طرفی، در هر مرحله پازل‌ها و معماهایی وجود دارند که بازیکن باید با استفاده از قدرت تفکر خود آن‌ها را حل کند تا بتواند به بازی ادامه دهد. در عین حال، یکی از راه‌های پیشرفت در این بازی استفاده از کار گروهی به حساب می‌آید که می‌تواند برای کودکان آموزنده باشد. خواهشمند است در هنگام خرید به رده بندی سنی ESRA درج شده بر روی بسته بازی دقت فرمایید.

نام بازی

SpongeBob's Truth or Square

پلتفرم

xbox 360

سال

2009

شرکت سازنده

altron, heavy iron studios

SpongeBob's Truth or Square یک بازی اکشن (Action) است که بر اساس سریال کارتونی SpongeBob SquarePants ساخته شده ‌است. کاراکترهای بازی همگی از شخصیت‌های خود سریال هستند و داستان بازی مربوط به اتفاقاتی می‌شود که برای باب اسفنجی می‌افتد. این بازی سه بعدی و زاویه دوربین از نگاه سوم شخص است. ...ادامه مطلب