Alternate Text

نام بازی


Pro Evolution Soccer 2016

لذت بازی فوتبال با هیجان واقعی

سبک بازی:

ورزشی, شبیه سازی

پلتفرم:

xbox 360

سال:

2015

شرکت سازنده:

Konami

در ادامه سری بازی‌های شبیه سازی فوتبال به نام Pro Evolution Soccer یا در اصطلاح PES،Pro Evolution Soccer 2016 به بازار آمد. شاید بتوان این بازی را بهترین نسخه ارائه شده از PES دانست. در این نسخه، توانایی‌های فیزیکی فوتبالیست‌ها پیشرفت کرده و در عین حال، قدرت تکل زنی، پاس دادن و عملکرد کلی بازیکن نیز افزایش یافته است. هوش مصنوعی این بازی دقیق تر شده و توانایی فوتبالیست‌ها بر اساس فشاری که بر روی آنهاست یا تعادلشان تغییر می کند. فهرست‌ها و منوهای این بازی به سادگی قابل فهم است و حالت‌های گوناگون آن، این بازی را جذاب می کند. انتخاب تاکتیک و استراتژی مناسب بر اساس توانایی‌های بازیکنان و قابلیت‌های تیم‌ها از مواردی است که بازیکن باید به آن‌ها توجه داشته باشد.

لازم است برای پدر و مادرها یاداوری کنیم که PES یک بازی سرگرم کننده است اما در عین حال می تواند آموزنده نیز باشد. بازیکن در این بازی می‌تواند به مواردی مانند همکاری تیمی، رقابت جوانمردانه، تاکتیک‌های گروهی و تکنیک‌های فردی پی ببرد.

نام بازی

FIFA 18(نسخه انگلیسی)

پلتفرم

xbox 360

سال

2017

شرکت سازنده

EA Vancouver

بازی FIFA 18 مانند هر سال در ماه‌های پاییزی سال 2017 با سبک شبیه‌سازی (Simulation) به بازار آمد. در حالی که همه چیز رویکردی با سرعت بیشتر دارد، هر سال بازی‌های FIFA و PES برای واقعی‌تر به نظر آمدن بازی فوتبال سرعت خود را کم می‌کنند و سعی می‌کنند تا ...ادامه مطلب