Alternate Text

نام بازی


Metrico

سادگی پیچیده

سبک بازی:

اکشن

پلتفرم:

pc

سال:

2016

شرکت سازنده:

Digital Dreams

Metrico یک بازی در سبک معمایی-سکوبازی (Puzzle-Platformer) با زاویه دوربین از کنار (Side scrolling) می‌باشد. یک بازی مستقل (Indie) که با هزینه کمی تولید شده است. بازی ابتدا فقط برای دستگاه  PlayStation Vita به بازار آمد ولی بعدا برای دیگر کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی نیز انتشار پیدا کرد. بازی داستان خاصی را دنبال نمی‌کند. یک بازی بسیار ساده از لحاظ بصری ولی بسیار خلاق از جهت معماهای موجود در آن که نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کرده است. البته بازی به لحاظ فنی دارای مشکلاتی است که سبب شده بیشتر نقدهای موجود در خصوص بازی داری انتقادات و تعاریف از بازی به صورت همزمان باشد. گاهی کنترل کاراکتر بازی دچار مشکلاتی شده و لذت انجام بازی را نا تمام می‌گذارد.

برای والدینی که قصد خرید این بازی را برای فرزند خود دارند، تنها توصیه‌ای که می‌توان انجام داد این است که این بازی برای انجام دادن دارای سختی نسبتأ بالایی است. ولی از لحاظ موارد آسیب‌رسان، بازی دارای هیچکدام آن‌ها نیست. از این رو ESRA انجام این بازی را افراد بالای 3 سال مناسب می‌داند.

نام بازی

Angry Birds: Seasons

پلتفرم

pc

سال

2010

شرکت سازنده

Rovio Entertainment Ltd

در ادامه سری بازی‌های بسیار محبوب Angry Birds، نسخه Angry Birds Seasons به بازار آمد. این بازی در ابتدا به عنوان اپلیکشن سیستم عامل iOS و سپس برای پلتفورم‌های دیگری مانند ویندوز مایکروسافت (Microsoft Windows) ارائه شد. Angry Birds Seasons دارای داستان خطی چشمگیری نیست و در آن، بازیکن از ...ادامه مطلب