Alternate Text

نام بازی


Thumper

سرعت و عکس‌العمل

سبک بازی:

گوناگون

پلتفرم:

pc

سال:

2016

شرکت سازنده:

Drool

بازی Thumper در سال 2016 با سبک اکشن و سکو بازی (Action-Platformer) به بازار آمد. این بازی که انواع آن بیشتر در بازی‌های موبایلی یافت می‌شود، متمرکز بر حرکات سریعی است که بازیکن با توجه به مسیر حرکت و موانع باید اعمال کند، تا بتواند مراحل را پشت سر بگذارد. در بازی کاراکتر خاصی جز چند موجود عجیب که بازیکن با آن‌ها مواجه می‌شود وجود ندارد به نظر می‌رسد سازندگان بیشتر حرکات هماهنگ با موسیقی را برای پیشروی در بازی در نظر داشته‌اند، هرچند به نظر می‌رسد که بتوان بدون در نظر گرفتن موسیقی و ضرب‌آهنگ آن هم از باری لذت برد. بدون شک شرط اصلی پیشروی در بازی انجام حرکات سریع همگام با فضای بازی است که بازیکن باید با در نظر گرفتن مسیر موجود، اقدام به پرش و یا حرکت به چپ و راست کند. برخی از مراحل بازی واقعا سخت هستند و بازیکن باید بسیار سریع اقدام به زدن کلید‌ها کرده و مسیر را دنبال نماید. وجود مسیرهای چند مانعی و حرکات بیش از حد سریع به جذابیت این بازی می‌افزاید و البته باید در نظر داشت که بیشتر این موانع و مسیرها بر اساس موسیقی و ضرب‌آهنگ آن تعیین شده و در نظر گرفته شده است.

والدین پیش از خرید این بازی در نظر داشته باشند که از لحاظ محتوای آسیب‌رسان این بازی تنها اندکی دارای ترس و خشونت به صورت فانتزی است و در آن مورد خاصی از لحاظ محتوایی یافت نمی‌شود. این بازی برای کودکان زیر هفت سال توصیه نمی‌گردد. لطفا در هنگام خرید به رده‌سنی مشخص شده ESRA دقت فرمایید.

نام بازی

Yoku's Island Express

پلتفرم

pc

سال

2018

شرکت سازنده

Team 17, Villa Gorilla, Sold Out

Yoku's Island Express یک بازی با ژانر سکوبازی-ماجراجویی (Platformer-Adventure) است که دوربین آن از کنار (Side camera) می‌باشد. این بازی تنها دارای بخش تک‌نفره (Single player) بوده و برای کنسول‌های PS4، Xone و Nintendo switch و همچنین برای رایانه‌های شخصی، در سال 2018 انتشار یافته است. فضای بازی یک جزیره ...ادامه مطلب