Alternate Text

نام بازی


Dragon Ball Xenoverse 2

نیاز به تغییر در مسیر تاریخ نیاز به مبارزی قدرتمند

سبک بازی:

مبارزه ای, اکشن

پلتفرم:

pc

سال:

2016

شرکت سازنده:

Dimps Corporation, Bandai Namco Games

بازی Dragon Ball: Xenoverse 2 در سال 2016 با سبک مبارزه‌ای و نقش‌آفرینی (Fighting, Role Playing) به بازار عرضه شد. بازی در دو حالت تک‌نفره (Single Player) و چند‌نفره یا همکاری‌کننده (MultiPlayer, Cooperative) برای طرفداران آن در نظر گرفته شده ‌است. داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که ماموریتی ویژه به کاراکتر اصلی بازی داده شده تا تاریخ را اصلاح کند. از نظر فضای بازی از آنجایی که داستان آن برگرفته از انیمیشن‌های ساخته شده‌ است، گرافیک بازی حالت کارتونی و فانتزی داشته و بازیکنان می‌توانند قابلیت‌های متفاوتی مثل پرواز، ضربات مختلف، استفاده از نیرو‌های خاص با توجه به کاراکتر و نژاد انتخاب شده داشته باشند.  همچنین درگیری‌های متنوع، از ویژگی‌های این بازی است. دنیای بازی در شهر یا منطقه‌ای دنبال می‌شود که نسبت به سری قبلی آن از نظر وسعت دو برابر شده و کاراکتر‌های بازی با پروازهای سریع و جابه‌جایی‌های متنوع می‌توانند در مکان‌های مختلف آن حضور یابند. مراحل بازی به صورتی است که بازیکن با درگیری و از بین بردن دشمنان در آن پیشروی کرده و نیاز به حرکات خاصی ندارد، هر چند همانگونه که از سبک بازی برمی‌آید نقش‌آفرینی جزئی جدا نشدنی از بازی است. مبارزات در بازی بگونه‌ای است که بازیکن طرفدار این سبک نسبتا راضی بوده و از انجام این بازی لذت می‌برد.

لازم است والدین پیش از خرید این بازی چند نکته را در نظر داشته باشند. سبک بازی ارائه شده مبارزه‌ای است، پس در آن خشونت از نوع نبردهای گروهی و تن به تن وجود داشته و بازیکن باید با از بین بردن دشمنان در آن موفق شود، اما این خشونت نمایش خون شدیدی ندارد. از جمله دیگر محتواهای آسیب‌رسان این بازی می‌توان به ترس، نابهنجاری اجتماعی و ناامیدی که هر کدام به صورت ضعیفی در بازی وجود دارند، اشاره کرد. لطفا در هنگام خرید به رده‌سنی مشخص شده ESRA دقت فرمایید.

نام بازی

The King of Fighters XIII

پلتفرم

pc

سال

2011

شرکت سازنده

SNK Playmore

The King of Fighters XIII یک بازی مبارزه‌ای (Fighting) است که دارای دو حالت تک‌نفره (Single player) و چند‌نفره (Multiplayer) می‌باشد. این بازی دارای طراحی دو بعدی و گرافیک بسیار جذاب است. The King of Fighters XIII نیز مانند دیگر بازی‌های مبارزه‌ای دارای حالت‌های مسابقه‌ای متفاوتی است. کاراکترهای طراحی شده برای این ...ادامه مطلب