Alternate Text

نام بازی


Hitman GO: Definitive Edition

چینشی شطرنج‌گونه اما اکشن و محرک

سبک بازی:

استراتژی

پلتفرم:

pc

سال:

2014

شرکت سازنده:

Square Enix Montreal, Square Enix

بازی Hitman go: Definitive Edition در سال 2015 با سبک پازل و معمایی به بازار آمد. بازی به صورتی طراحی شده است که بازیکن در یک فضای شبکه‌ای و با گره‌های متفاوت کاراکتر را کنترل کرده و باید آن را با توجه به نوع مرحله و استقرار دشمنان حرکت دهد. گستردگی مراحل به صورتی است در برخی از آن‌ها کاراکتر باید تنها از نقطه‌ای به نقطه دیگر جا به جا شود یا باید تنها کیف یا چمدانی را با تنظیم حرکات و پیشروی بدست آورد، اما جذابیت اصلی آن از بین بردن دشمنان با فکر و گذر کردن از معما‌ها است. شاید با شنیدن اسم بازی بازیکن با خود فکر کند باز هم همان سری‌های Hitman به صورت دیگری ساخته شده است، اما واقعیت این است که طراحی بدیعی با توجه به بازی اصلی صورت پذیرفته که حتی غالب بازی تغییر کرده است. این بازی به نوعی است که در عین سادگی در پیمودن بازی، توجه بازیکن به چینش مراحل جلب شده و به نظر می‌رسد کشش زیادی برای ادامه بازی با توجه تنوع و گستردگی ان وجود خواهد داشت. در کل به نظر می‌رسد که این بازی می‌تواند جذابیت ویژه‌ای برای طرفداران این سبک از بازی داشته باشد و اگر از قبل هم با Hitman آشنا باشند که این جذابیت دو چندان خواهد بود.

لازم است والدین بدانند این بازی از نظر محتوای آسیب‌رسان تنها دارای مقدار کمی خشونت است و ممکن است در برخی از صحنه‌ها سایر کاراکترها در حال استعمال دخانیات مشاهده شوند. این بازی برای همه سنین مناسب است، اما لطفا در هنگام خرید به برچسب و رده‌سنی مشخص شده ESRA دقت فرمایید.

نام بازی

Worms Clan Wars

پلتفرم

pc

سال

2013

شرکت سازنده

Team 17

در ادامه سری بازی‌های محبوب Worms، بازی Worms Clan Wars به بازار آمد. ژانر این بازی استراتژیک (Strategic) است و می‌توان آن را به صورت تک‌نفره (Single player) و چند‌نفره (Multiplayer) بازی کرد. روند انجام بازی در Worms Clan Wars مشابه بازی‌های پیشین است، به این معنی که بازیکن باید ...ادامه مطلب