Alternate Text

نام بازی


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

مبارزه‌هایی متوالی و هیجان انگیز

سبک بازی:

مبارزه ای, اکشن

پلتفرم:

pc

سال:

2016

شرکت سازنده:

CyberConnect2

این بازی در ژاپن با نام Naruto Shippūden: Narutimate Storm 4  در ژانر مبارزه‌ای (Fighting) به بازار آمد. در این بازی که مانند سری‌های قبلی این بازی فضای مبارز‌ه‌ای آن حفظ شده ‌است، در ساخت بازی سعی شده‌ است که پیشرفت‌هایی صورت پذیرد. ژانر مبارزه سه‌بعدی در حالتی که می‌توان بازیکنان را در فضا حرکت داد، از جمله موارد جذاب این بازی با کاراکتر‌های فانتزی و داستان قدیمی Naruto است. از تغییرات جالبی که در این بازی می‌توان به آن اشاره کرد، وجود کاراکتر دیگری در حین مبارزه برروی دیوار است که بازیکن می‌تواند به سرعت بین مبارز‌ اصلی و کاراکتر بالای دیوار جابجایی انجام دهد. این بازی مانند سری‌های قبلی آن از قابلیت انتخاب چند کاراکتر برای مبارزه به صورت سری و یا با تغییر برخوردار است و سلاح‌ها و قابلیت‌های کاراکترها علاوه بر حفظ ارتقا یافته ‌است. گرافیک بازی در حد قابل قبولی ارائه شده ‌است و مبارزات تا حدی با توجه به ابزار جذابیت بیشتری داشته و چالش برانگیزتر هستند، اما شاید بتوان گفت این جذابیت‌ها تا حد زیادی تنها برای طرفداران این ژانر از بازی است و می‌تواند برای دیگر بازیکنان تا حدی تکراری باشد.

اما در کنار توضیحاتی چند در مورد بازی، لازم است والدین چند نکته در مورد این بازی بدانند. همان‌گونه که می‌توان حدس زد از آنجایی که این بازی در غالب داستان قدیمی Naruto و به صورت مبارز‌ه‌ای طراحی شده ‌است، این بازی دارای خشونت همراه با نمایش خون است. خشونت‌هایی همراه با وجود فن و ابزار که می‌تواند تاثیرات نامناسبی برای سنین پایین‌تر داشته باشد. لطفاً در هنگام خرید به برچسب و رده‌سنی تخصیص داده شده ESRA دقت فرمایید.

نام بازی

Injustice: Heroes Among Us

پلتفرم

pc

سال

2013

شرکت سازنده

Raw Thrills, NetherRealm Studios, Armature Studio

Injustice: Heroes Among Us یک بازی مبارزه‌ای (Fighting) است که دارای حالت‌های تک‌نفره (Single Player) و چندنفره (Multiplayer) می‌باشد. Injustice: Heroes Among Us دارای داستان روایی ممتازی نیست و کاراکترها تنها به مبارزه با هم می‌پردازند. شخصیت‌های طراحی شده در این بازی بر اساس، قهرمانان و ضد قهرمانان داستان‌های مصور ...ادامه مطلب